U utorak, 23. 10. 2108. godine, učenici III.b s učiteljicom Anom Kapetan i psihologom Tanjom Znahor u sklopu nastave prirode i društva posjetili su stolarsku i krojačku radionicu te tvornicu PVC stolarije. Upoznali su se s različitim zanimanjima, potrebnim priborom i alatima za rad. Također, u sklopu nastave hrvatskog jezika i pročitane lektire Poštarska bajka, posjetili su i Hrvatsku poštu d.o.o. Mostar u Vitezu gdje su se učenici upoznali s načinom slanja pošte i ulogom poštara. Posjet pošti iskoristili su kako bi poslali pisma prijateljima iz odjela koji zbog preseljenja u Njemačku i Austiju nisu više u njihom odjelu, ali su i dalje svakodnevno u njihovim mislima. Završnu aktivnost bila je u Općini Vitez gdje ih je ugostio načelnih općine, gospodin Tomislav Bošnjak Matić te pročelnice za kulturu, gospođe Marija Grabovac i Karica Radman.

Kako nam prenose učenici III.b i njihova učiteljica realizirane posjete bile su poučne i vrlo zabavne. 

.