U sklopu projekta međunarodne suradnje "Umjetnost bez granica", koju su osmislili i realizirali OŠ "Ivan Benković" iz Dugog Sela i Zagrebačka županija, u našoj školi održane su likovne radionice s učenicima predmetne nastave. Radionice su radili profesori likovne kulture, gđa Marijana Đepina, na temu "Čarobna šuma" i gdin. Robert Samardžić, na temu "Teksture i strukturne crte". Radionice su rađene i u OŠ "Dubravica", OŠ "Vitez" ("H"i"B"), OŠ "Nova Bila", kao i u udruzi pa pomoć osobama s poteškoćama u razvoju "Betanija" Vitez te u Javnoj ustanovi Edukacijsko - rehabilitacijski centar "Duga" Novi Travnik. Ovom prilikom se zahvaljujemo gđi Darinki Balen iz Zagrebačke županije te ravnateljima OŠ "Ivan Benković" gdinu Branku Goleš i OŠ "Stjepan Radić", gdinu Juri Mišković i njihovim profesorima, na vrlo lijepim i poučnim radionicama.

.