U srijedu, 10. travnja, u Osnovnoj školi "Bila" gostovalo je Lutkarsko kazalište Cvrčak.

Predstava Srećko proglašena je najboljom predstavom u Beogradu, Lazarevcu i Gračanici te je peterostruki pobjednik u Novom Sadu, a danas su je i učenici naše škole imali priliku vidjeti. U samu predstavu uveo nas je lik cvrčka koji svira violinu, zaštitno lice kazališta Cvrčak, koji najavljuje sve lutkarske predstave ovog kazališta.

Predstava govori o dječaku Srećku koji je krenuo u potragu za svojom srećom, za koju su mu rekli da spava negdje daleko. Pratili smo njegov put u pronalasku sreće, a pritom se Srećko susretao s neobičnim likovima od kojih svaki ima neke svoje probleme. Svi oni očekuju da će Srećkova sreća pomoći i njima. Nametnuto nam je pitanje da li nam je u životu potrebna samo sreća ili nam je ipak potrebno još nešto. Nakon 40 minuta odlične predstave učenici su imali priliku zaplesati i družiti se s likovima. 

.